Робота з батьками

Робота з батьками проводилась на виконання завдань Концепції родинного виховання. Створено банк даних про сім’ї різних категорій (багатодітні, малозабезпечені, неповні, соціально неспроможні тощо). Зроблено соціальний паспорт школи.

Психологічною службою розроблено програму “Реабілітація молодих матерів до шкільного середовища”, яка реалізується постійно у формі тренінгових занять, психологічних ігор, дискусій, ділових ігор, круглих столів. Робота з батьками проходить у формі анкетування “Потреби батьків у психологічній підготовці”, групових консультацій “Психологічна сторона попередження злочину”, “Моя дитина – майбутній першокласник”, “Етапи програми примирення”, індивідуальних консультацій для батьків 1-го класу, тематичних консультацій. Було проведено тренінги “Батьки і діти: конфлікт чи взаєморозуміння” для батьків учнів 6-7 класів. Протягом року працював консультпункт “Виникло питання”, педагогічний всеобуч для батьків.

Пройшов місячник родинно-сімейного виховання, під час якого проведено заходи до Дня матері, Дня сім’ї. Учні початкової школи закінчили навчальний рік святами “Прощавай 1 клас”, та випускним вечором “Прощавай, початкова школо”, святом “Останній дзвоник”. Перший раз на чверть відбувались батьківські збори та засідання батьківських комітетів школи та класів.

робота з батьками у школі 8 Херсон